40.000 Ft feletti megrendelés esetén a házhozszállítás ingyenes

Kérdése van? Hívjon minket! +36204684800

Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett
Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett
63 920 Ft 
53 054 Ft

Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett

Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett
Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett
Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett
Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett
Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett
Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett
Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett
Fényesítő és konzerváló csomag – Haladó szett

A Riwax Fényesítő és konzerváló csomag - Haladó szett az utolsó simítások és a tartós védelem specialistája.

Tartalmazza az RX 20 “CHERRY” Spray Finish cseresznyés viaszos tisztítószert, Clean Clay gyurmás kendőt, PX 200 finom polírpasztát, amely hozzájárul az enyhe karcolások eltávolításához. Továbbá a High End Coating - Magasértékű Lakktartósító is része a csomagnak, ami konzerváló hatással rendelkezik és védőréteget képez a kezelt felületen.

A kiegészítőként megtalálja Extra puha polírozókendőnket és Kézi adapterünket.


Csomag tartalma
Raktáron
17
63 920 Ft 
53 054 Ft
Kezdete: 2025.04.22   A készlet erejéig!
Kedvezmény: 17
Megtakarítás 10 866 Ft
Részletek

A szett termékei

  • RX 20 "CHERRY" Spray Finish - Cseresznyés viaszos tisztítószer - 500 ml

  • Clean Clay Cloth - Gyurmás kendő

  • PX 200, 500 g - Magas teljesítményű polírpaszta (finom)

  • Extra puha polírozókendő - (15 db) 

  • High End Coating - Magasértékű Lakktartósító - 200 ml

  • Adapter és szivacs (kézi) 

  • Mikroszálas kendő 2db 

Fényesítő és konzerváló csomag használatának fontossága

A Fényesítő és konzerváló csomag - Haladó szett egymásra épülő termékeivel teljes körű megoldást nyújt: először az RX 20 Spray Finish fellazítja, majd a gyurmás kendő eltávolítja a szennyeződéseket. A PX 200 finom paszta eltünteti az apró karocat, mielőtt a High end coating konzerválná a ragyogást. A polírozó- és mikroszálas kendők pedig garantálják a csíkmentes végeredményt, amely professzionális minőséget biztosít.

Az autótisztítás és ápolás fontossága

A járművön alkalmazott végső fényesítő és konzerváló kezelések döntőek a karosszéria hosszú távú védelmében. A környezeti behatások – UV-sugárzás, savas eső, por – idővel károsítják a lakkot és csökkentik az esztétikai értéket. A megfelelő viaszok és polírpaszták alkalmazása nemcsak ragyogó megjelenést ad, hanem hatékony védőréteget is képez, így a rendszeres ápolás csökkenti a korróziós károkat és meghosszabbítja a fényezés élettartamát.

Professzionális autóápolás

A Fényesítő és konzerváló csomag - Haladó szett a márka innovációját és sokéves tapasztalatát tükrözi. A magas minőségű formulák és gondosan összeválogatott eszközök garantálják, hogy a felület mindig sima, ragyogó és védett maradjon. Látogasson el a riwax.hu webáruházba a teljes kínálatért, és válassza a professzionális végeredményt!

Adatok
Cikkszám
maxfeny
Tömeg
2,3 kg/db
Használati útmutató
A RX 20 “CHERRY” Spray Finish – Cseresznyés viaszos tisztítószer - 500ml speciális waxot tartalmaz. Minden felületen használható. Víz nélkül tisztít, védelmet és új fényt biztosít. Alkalmas waxolás,polírozás előtt a felület megtisztítására, polírozás közben a polír paszta nedvesítésére, polírozás után a polírnyomok eltávolítására. Plexi és acrylüvegre is alkalmas. Szilikonmentes.

Használata:
Permetezzen RX 20 “CHERRY” Spray Finish –t a tiszta felületre, és dolgozza át tiszta mikroszálas kendővel, vagy polírozás előtt Clean Clay Cloth segítségével.


A Clean Clay Cloth – Gyurmás kendő eltávolítja a mélyebb lerakódásokat, mint a rozsdás filmréteg, festékszóró maradványok és friss fagyanta. Előkészítő eszköz polírozáshoz minden lakkozott, festett felülethez. Használja a RX 20 Spray Finish-el, és törölje le mikroszálas kendővel!


PX 200, 500 g – Magas teljesítményű polírpaszta (finom) Prémium polírpaszta apró karcolások, hologramok és automata mosógépek okozta karcolások eltávolítására. Mély fényt kölcsönöz a kezelt felületnek. Használható a jármű polírozásának utolsó vagy akár egyetlen lépéseként. Utána a PX300 (carnauából készült) wax használata javasolt.

Használható excenteres polírozógéppel és közepesen kemény polírkoronggal valamint kézi felhasználás esetén Extra puha polírozókendővel és Mikroszálas Prémium lila kendővel. Szilikonmentes.


Extra puha polírozókendő csomag – (15db) alkalmas a kézi polírmunkák elvégzéséhez. Legyenek azok kisebb/enyhébb karcolások a karosszérián bárhol, vagy a kilincsek mélyedésinél előforduló, géppel nehezen elérhető mikrokarcok hada.



A High End Coating egy nagyon exkluzív és kiváló minőségű lakktartósító, amely akár egy évig is védheti a kezelt felületet. A viasz ragyogó mély fényt biztosít és kiváló víztaszító tulajdonságokkal rendelkezik.

Használata:
Előtte alaposan tisztítsa meg és szárítsa meg a járművet! A sima és tiszta felület biztosítása érdekében a Clean Clay Cloth és az RX 20 Cherry Finish együttes használatát javasoljuk. A High end Coating használata kizárólag kézi felvitellel ajánlott!

Tegyen egy kis mennyiségű anyagot a kézi adapter szivacsára majd körkörös mozdulatokkal vigye fel a gépjármű karosszéria elemeire, majd hagyja megszáradni. A száradási idő letelte után kéznedves, majd száraz mikroszálas kendővel törölje vissza a kezelt felületeket!
Száradási idő: 6-8 óra


Adapter és szivacs (kézi) egy ergonomikus applikátor cserélhető fekete szivaccsal a waxok, ápoló szerek és gumiabroncshoz tartozó termékek egyszerű és precíz felviteléhez. A készlethez tartozó tárolódoboz védi a szivacsokat a szennyeződésektől.


A mikroszálas kendő RX sötétkék többszöri mosás után sem veszít puhaságából, nedvszívó képességéből. A mikroszálas kendő RX sötétkék kíméli a legkényesebb felületet is. 100% frottír.
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!